ZOEK JIJ EEN
PROBLEEMNAGELS TRAINING
OMGEVING EINDHOVEN?

ZOEK JIJ EEN PROBLEEMNAGELS TRAINING OMGEVING EINDHOVEN?
GA NAAR BEAU4NAILS OPLEIDINGEN IN NUENEN!
Deze training is uitermate geschikt voor mensen die al ervaring hebben in nagels verlengen, maar moeite hebben om de nagels te verlengen bij iemand met probleemnagels.
Zoals bij een nagelbijter, iemand met scheve nagels of trauma nagels.
Misschien ervaar je problemen zoals:
Moeite met de voorbereiding
Lastig om de tips of sjablonen op te meten
Het plaatsen van de tips of sjablonen gaat moeilijk
De nagels komen heel snel in zijn geheel los
Er komt snel lucht onder de nagels
Of de nagels beschadigen heel snel
Tijdens deze training leer je nagels verlengen van iemand met probleemnagels, met tips en sjablonen, met acryl of gel in een nude tint, in een ronde vorm.
Je leert technieken die jou kunnen helpen om te zorgen dat je een nagelverlenging kan maken bij iemand met probleemnagels.
Je krijgt theoretische uitleg tijdens de training en je krijgt een map met theorie en een stappenplan.
De techniek oefen je op je eigen handen of bij een model.
Er wordt aan maximaal 4 cursisten tegelijk les gegeven. Door de kleine groep krijg je continu aandacht.
Na afloop van de training ontvang je een certificaat van deelname.
LESINHOUD PROBLEEMNAGELS TRAINING
Theorie tips en sjablonen opmeten
Stap voor stap nagels voorbereiden
Tips en sjablonen op maat maken
Nagels verlengen met tips en sjablonen: met een nude tint acryl of gel
Juiste manier van product applicatie
Stap voor stap techniek om de nagels te vijlen
Afwerking met gel top coat
KOSTEN PROBLEEMNAGELS TRAINING
De opleiding bestaat uit 1 lesdag van 6 uur.
De kosten bedragen:
€ 99,- (BTW-vrij)
PRODUCTPAKKET
Voor deze training dien je je eigen producten, tools en LED lamp mee te nemen om een set nagels te voorzien van een nagelverlenging met tips en sjablonen in een nude tint, acryl of gel, afgewerkt met gel top coat.
Als je producten of tools nodig hebt, dan kan je deze ook aanschaffen tijdens de training.
Om zeker te zijn dat alle producten voorradig zijn, bestel deze dan vooraf in onze webwinkel. Dan staan ze klaar bij aanvang van de training.
Tijdens de training mag je ook producten en apparatuur uittesten.
Een overzicht van de producten die je nodig hebt, inclusief de prijs (incl. 21% BTW) als je ze bij Beau4Nails bestelt, vind je hier:
Zoek je een Probleemnagels Training in de omgeving van Eindhoven? Kom dan naar Beau4Nails in Nuenen!